author 05136046000(10خط)

حدود قيمت: از تا

مقايسه آگهی ها

توضیحات

این پلاک دقیقا در ضلع توسعه شهر گلبهار واقع شده و حدفاصل شهر گلبهار به سمت شهر گلمکان میباشد . فاصله از بلوار پژوهش که آخرین منازل مسکونی گلبهار است حدود سه کیلومتر میباشد. این اراضی معروف به عباس آباد است که تمام پلاک آن انحصارا در تملک و تصرف ماست و حتی یک متر از این پلاک دست هیچ بنگاه یا شخص ثالثی نمیباشد که این ویژگی بزرگترین مزیت نسبت به پلاکهای مشاع در مشاع میباشد زیرا شما به مالک اصلی که زمین در اختیار وی میباشد مستقیم و بدون واسطه وصل هستید و امکان تحویل زمین ممکن میباشد هر چند امروز زمین تحویل شما نگردد. لازم به ذکرست که این پلاک مجموعا ۱۵۵ هکتار بوده که ۲۱ هکتار آن مجزا و ششدانگ گردیده و ۱۳۴ هکتار آن طی سند مادر باقی میباشد . از این ۱۳۴ هکتار نیز ده هکتار ، ده هکتار نقشه برداری و میخکوبی گردیده و از زمین مادر جدا و بصورت مشاعی به خریدار واگذار میگردد.
از طرفی با توجه به ترافیک سنگین در جاده سنتو ، اخیرا یک آزادراه از میدان نمایشگاه مشهد به سمت گلبهار و چناران جهت کاهش ترافیک در حال احداث است که حدود چهار سال از شروع آن گذشته و طی سه چهار سال آینده ( حسب فرموده پیمانکار ) به اتمام میرسد که این آزادراه از فاصله بسیار نزدیک این پلاک عبور کرده و مسیر دسترسی را بسیار راحت میکند و این پلاک را از نقطه انتهایی شهر به نقطه ورودی و ابتدایی شهر گلبهار تبدیل خواهد کرد. ( نقشه آزادراه ضمیمه میباشد )
اسناد در این پلاک بصورت سند تک برگ ملکی و قطعی میباشد و این سند معتبرترین سندی هست که در کشور ما رایج است .
گاها برخی از دوستان کلمه ملکی را با کلمه مسکونی اشتباه میگیرند . سند ملکی به سندی میگویند که آستانه و اوقاف نباشد ولی شاید هنوز تغییرکاربری به مسکونی نشده باشد.مثل همین پلاک مورد بحث ما که دارای کاربری اولیه بوده و هنوز تغییرکاربری به مسکونی نگردیده است. حال این سؤال مطرح است که یک زمین ۲۵۰ متری به صورت خام آن هم با کاربری کشاورزی به چه کار می آید و آیا اصلا در آینده هر چند دور امکان تغییرکاربری خواهد بود یا اینکه همین سرمایه اندک ما نیز تباه خواهد گردید؟
در پاسخ باید عرض کرد که همه زمینهای دنیا در ابتدا کشاورزی بوده اما در گذر زمان و بر اساس توسعه جغرافیایی شهرها تبدیل به کاربریهای مختلف اعم از مسکونی،صنعتی ، تجاری،آموزشی، و …. گردیده اند و این مقوله رابطه مستقیم با رشد شهر مربوطه دارد و گلبهار هم از شهرهای بسیار پیشتاز و ممتاز در رشد شهری میباشد( اعم از رشد جمعیتی و توسعه جفرافیایی) زیرا گلبهار در جوار کلان شهر مشهد و در ضلع توسعه شهر مشهد واقع گردیده است و با توجه به اینکه مشهد از نظر جذب جمعیت و همچنین سرریز جمعیت بالاترین نرخ رشد را در کشور دارد لذا تأثیر آن بر شهرکهای پیرامون آن قطعا و یقینا تأثیرگذار خواهد بود . از طرفی نیز شهر گلبهار تا جمعیت ۴۵۰ هزار نفر پیش بینی شده است در صورتی که تاکنون حدود ۱۵۰ هزار نفر ساکن گردیده اند و این خود بیانگر پتانسیل رشد گلبهار در آینده نزدیک میباشد.
از طرفی با توجه به رشد سرسام آور مسکن طی یکی دو سال اخیر ، دیگر با این مبالغ ۲۰۰ ، ۳۰۰ میلیون هرگز نخواهیم توانست در شهر مشهد صاحب آپارتمان شویم ( چه بسا رهن یک آپارتمان نیز نشود ) در صورتیکه در شهر گلبهار با همین مبلغ به راحتی میتوان مالک آپارتمان لوکس و نوساز شد که این خود باعث رشد سریع گلبهار طی چند ماه اخیر بوده است و این رشد جمعیتی در ترقی اراضی پیرامون شهر قطعا بی تأثیر نخواهد بود .
همچنین با این قیمتهای ۱۰ تا ۲۰ میلیون، اکنون نمیتوان حتی یکی دو عدد سکه خرید و در قیاس و توازن قیمت زمین با بقیه فرصتهای سرمایه گذاری میتوان پی برد که سرمایه گذاری در امر خرید زمین بسیار معقولانه و بصرفه میباشد.
از طرفی نیز نرخ رشد و بازدهی زمین بسیار بهتر و بیشتر از طلا و دلار میباشد زیرا طلا و دلار با اینکه طی یکسال اخیر خیلی رشد داشته و سر زبانها افتاده ، حدود ۱۰۰ درصد رشد داشته است ولی به عنوان نمونه ، ۲۵۰ متر زمین در محله ۱۲ گلبهار که دو سال قبل ۵۰ میلیون بوده است امروزه بیش از ۵۰۰ میلیون تومان قیمت دارد و ما شاهد رشد ده برابری زمین نسبت به طلا بوده ایم.
در پایان کلام را کوتاه نموده و تصمیم را به شما دوست عزیز واگذار مینماییم و مؤکدا تأکید مینماییم که هر زمان و در هر کجا که توان خرید زمین داشتید هرگز معطل نکنید. آگاهانه و با دید باز زمین بخرید هر کجا و از هر کسی که دوست دارید حتی اگر از ما نخرید . پیشرفت و بهروزی شما هم وطن گرامی آرزوی قلبی ماست.

جزئیات

  • Icon
    متراژ ملک
    250 مترمربع

به روز شده در مارس 30, 2022 در 7:43 ب.ظ

آدرس

  • شهر: گلبهار, مشهد
  • استان / کشور: ایران
  • شهرستان: خراسان رضوی
  • کشور: ایران

نزدیک من چیست ؟

طراحی شده توسط سنترتم yelp
Please supply your API key Click Here

تماس با مشاور

دكتر رضا نيك اختر
  • دكتر رضا نيك اختر
مشاهده لیست های من

Enquire about this property

املاک مشابه

130,000,000 تومان

3 سال قبل

900,000,000 تومان
900,000,000 تومان

متر مربع: 250

زمین

3 سال قبل

10,000,000 تومان/250متری (به صورت خام )
10,000,000 تومان/250متری (به صورت خام )

2 سال قبل

نقدی ثبت نشده است ( 0 از 5 )

یک نقد ثبت کنید

جهت بررسی وارد شوید