1. بام ایران
  2. فقط  18 میلیون  تومان
  3. بام ایران
  4. 50 میلیون تومان

واگذاري طرح و اجراي ساخت مجتمع تفريحي،اقامتي و گردشگري باغ بهشت به شركت بام ايران‎

طي قرارداد انحصاري طراحي ، ساخت و واگذاری مجتمع سه منظوره باغ بهشت واقع در منطقه نمونه ملی گردشگری سررود- ارتکند به
 شركت بام ايران واگذار گرديد. ( کیلومتر 100 جاده مشهد - کلات )
اين مجتمع كه مجوز آن بشماره 932/12860/180به تاريخ 1393/02/13 از سوي سازمان میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوي صادر گرديده و وصل به منطقه ییلاقی سررود و امامزاده سید میر اسماعیل رضوی و در همجواری آبشار ارتکند است داراي ده واحد ويلاي مسكوني با تمامی امکانات رفـاهی ( مبله ) ، سی عدد آلاچيق ، رستوران ، مسیر دوچرخه سواري ، آبشار طبيعي به ارتفاع زیاد ، همجواری با رودخانه خروشان سررود(آبدهی  1000 لیتر در ثانیه ) ، زمين ميني گلف ، استخر ماهي ، زمین بازی ،پارک کودک و همچنين صدها اصله درخت ميوه ميباشد.
آماده سازي مجتمع مذكور از حدود یکسال قبل شروع شده هم اکنون دارای حدود 60% پیشرفت فیزیکی بوده و پيش بيني ميگردد در ابتدای تابستان 1394 به بهره برداری برسد.
مديريت مجتمع در نظر دارد جهت استفاده بهينه از فضاي مذكور و همچنين جذب سرمايه جهت اتمام پروژه تعداد محدودي از ويلاها را به صورت مالكيت زماني با قرارداد رسمي و ثبتي واگذار نمايد.
واگذاري ويلاها به صورت یک شبانه روز کامل بوده که هر شخص میتواند بیش از یک شبانه روز نیز خریداری نماید و بهاي آن به ازاي هر شبانه روز در فصول مختلف متفاوت ميباشد.
قیمت های واگذاری تا اطلاع ثانوی به شرح ذیل می باشد:
الف - فصل پاييز و زمستان به ازاي يك شبانه روز دو ميليون تومان كه اين مدت به صورت دائم همه ساله بدون دريافت هيچ وجهي در همان تاريخ قيد شده تكرار ميگردد.
ب - از 15 فروردين لغايت پايان فصل بهار سه ميليون تومان
ج - از يكم فروردين لغايت 15 فروردين و تمام فصل تابستان چهار ميليون تومان.
لازم بذكرست كه غير از مبالغ فوق هيچ وجهي تحت عنوان شارژ، قبوض مصرفي و هزينه نگهداري دريافت نخواهد گرديد.
ضمناً خریدارن محترم می توانند با هماهنگی و تایید هیئت مدیره نسبت به تعویض تاریخ بهره وری خویش با دیگر مالکان اقدام نمایند.
در صورتی که خریدار قصد واگذاری مالکیت خویش را به دیگری داشته باشد صلاحیت خریدار جدید میبایست توسط هیئت مدیره مجتمع مورد تایید قرار گیرد.
چنانچه مالک در صورت عدم استفاده قصد اجاره دادن ویلای خویش را داشته باشد %20 بابت کارمزد کسر و الباقی توسط هئیت مدیره به حساب مالک واریز می گردد .
ضمناً اين مالكيت دائمي و مادام العمر بوده و قابل انتقال قهري به ورثه ميباشد.
در يكي از بندهاي قرارداد آمده است : هر زمان كه خريدار تصميم به واگذاري مالكيت خويش نمود هیئت مدیره مجتمع موظف است ظرف مدت حداكثر يكماه مبلغ دريافتي را مسترد نمايد.
ضمناً خريدار و كليه همراهان وي نسبت به امكانات و خدماتي كه در مجتمع موجود بوده و جزء قرارداد نميباشد از تخفيف 20 %  برخوردار ميباشند.
در ضمن استفاده از ویلاهای فوق از ساعت 10 صبح همان روز لغایت 10 صبح روز بعد خواهد بود
متقاضيان  محترم  ميتوانند جهت  ثبت نام  عدد (10 ) را  به سامانه  ( 30009900851376 ) پيامك نموده تا در اسرع وقت با آنان تماس حاصل گردد

تاریخ خبر: 1393/10/23 - 22:09

مرکز تخصصی هدایای تبلیغاتی مهراز

فعالیت های انجام شده توسط شرکت تبلیغاتی مهراز:

  • طراحی و توسعه وب سایت
  • بهینه سازی وب سایت (SEO)
  • ارائه دهنده نفیس ترین هدایای تبلیغاتی - لیزری

09150090905

051-36656686

مهندس حیدرپور

صبح ها 9 الی 13:30

عصرها 16:30 الی 22

همه روزه بجز روزهای تعطیل

down-arrow