1. بام ایران
  2. فقط  18 میلیون  تومان
  3. بام ایران
  4. 50 میلیون تومان
 

پرند

شهر جدید پرند پایتخت اداری جمهوری اسلامی ایران، در ۳۳کیلومتری جنوب‌غربی شهر تهران و در مسیر آزادراه تهران ـ ساوه واقع شده‌است. شهرپرند هم مرز با شهرستان زرندیه در استان مرکزی می‌باشد.

این شهر تازه تأسیس بیشتر به‌دلیل قرار گرفتن دانشگاه آزاد اسلامی واحد پرند و دانشگاه پیام نور مطرح است، به‌طوری‌که طبق آمار سال ۸۹ از ۴۵۰۰۰ نفر جمعیت این شهر بیش از ۱۰۰۰۰ دانشجو در دانشگاه آزاد این شهر مشغول تحصیل هستند. همچنین، به‌دلیل نزدیکی این شهر به فرودگاه بین‏‌المللی امام خمینی، به‌تازگی اهمیت یافته‌است.

پروژه مسکن مهر در این شهر در حال اجراست و در آینده به شهری بزرگ و پر جمعیت تبدیل خواهد شد. بعقیده مصطفی ایزدی توسعه سریع و افزایش جمعیت این شهر تا مرز بیش از ۶۰۰ هزار نفر بدون در نظر گرفتن همه جوانب توسعه، ممکن است مشکلات اجتماعی برای آن در پی داشته باشد.

احداث نیروگاه گازی پرند در سال ۱۳۸۳ توسط شرکت مپناشروع شده وآخرین واحد آن در سال ۱۳۸۵ سنکرون گردید. که شامل ۶ واحد گازی می‌باشد نوع ترانسفورماتور آن ۲۳۰ کیلو ولت ONAF با اتصال ydn11 می‌باشد و توان ظاهری آن 200MVA می‌باشد. ژنراتور نیروگاه بصورت تحریک مستقل می‌باشد که با توان 200MVA در دو نوع single و global طراحی شده است.

 

شهر جدید پرند روی نقشه ایران

شهر جدید پرند روی نقشه ایران

مرکز تخصصی هدایای تبلیغاتی مهراز

فعالیت های انجام شده توسط شرکت تبلیغاتی مهراز:

  • طراحی و توسعه وب سایت
  • بهینه سازی وب سایت (SEO)
  • ارائه دهنده نفیس ترین هدایای تبلیغاتی - لیزری

09150090905

051-36656686

مهندس حیدرپور

صبح ها 9 الی 13:30

عصرها 16:30 الی 22

همه روزه بجز روزهای تعطیل

down-arrow